KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Gaisa baloni

Noformējot telpu ar gaisa baloniem, bieži izmanto kompozīcijas no baloniem, kas novietojamas uz grīdas, galda vai pie sienas, – tās var būt dažādas buķetes, ziedi, vāzes, figūras, cipari, burti, uzraksti, arkas, kolonnas, virtenes u.c. gaisa balonu kompozīcijas.

 Tās lieliski papildina noformējumu. Ir bezgalīgi daudz iespēju , kā kombinēt gaisa balonus gan skaita ziņā, gan no dizaina viedokļa, tādēļ tos var izmantot jebkuram pasākumam un jebkuram noformējumam.

 

Turklāt, ja jūs neapmierina banālas dāvanas un jūs meklējat kaut ko neparastu un neaizmirstamu, izvēlieties dāvanu – gaisa balonus. Jūsu dāvana būs oriģināla un ilgi paliks  atmiņā!

 

Noformējumam ar gaisa baloniem piedāvājam šādus elementus:

 

Gaisa baloniņi pie griestiem

Viens no vienkāršākajiem, bet vienlaikus arī no skaistākajiem zāles noformējuma veidiem jebkuros svētkos. Ar hēliju pildīti lateksa vai folijas baloni kā atdzīvojušies, viegli šūpodamies pie griestiem, lidinās virs jūsu galvām.

 Šāds noformējums it vienā pasākumā rada svinīguma noskaņu. Savukārt balonu palaišana augstu debesīs kļūs par skaistu noslēgumu. Svētkiem beidzoties, baloniņus var pasniegt viesiem, un visi vēl ilgi atcerēsies šo jautro un priecīgo dienu.

 

Buķetes, kompozīcijas, kolonnas no baloniem

Jūs vēlaties padarīt krāšņu dzimšanas dienu, kāzas vai citus svētkus?

Ar hēliju pildītu balonu buķete vai strūklaka būs lielisks noformējuma elements jebkuros svētkos.

No gaisa baloniem veidotas kolonnas – viens no vienkāršākajiem, bet vienlaikus oriģinālākajiem noformējuma veidiem svētkos. Kolonnas pamatelements un arī spilgtākā tās daļa ir centrālais augšējais balons, kas var būt gan no lateksa, gan folijas.

 

Figūras no gaisa baloniem

Figūras no gaisa baloniem ir nemainīgs un nepieciešams jebkura interjera un svētku noformējuma elements.

Pēc tam, kad ir noteikta vakara tematika, var pasūtīt tai atbilstošu figūru no gaisa baloniem, lai noformējumam piešķirtu oriģinalitātes un unikalitātes noti. Ikviena figūra tiek izstrādāta un veidota, ņemot vērā klienta vēlmes izmēra un krāsas ziņā, kā arī attiecīgā pasākuma tematiku.

 

Arka un virtene no gaisa baloniem

Arka un virtene no gaisa baloniem – universāls veids, kā neliela budžeta ietvaros izgreznot jebkuru pasākumu.

Izskatās krāšņi un spilgti un nepamanīt šādu noformējumu ir neiespējami, tādēļ pēdējā laikā arkas un virtenes no gaisa baloniem ir kļuvušas par vienu no iecienītākajiem noformējuma veidiem.

 

Hēlija virtenes

Ar hēliju pildītu lateksa balonu virtenes, pateicoties to atturīgajai elegancei, arī ir visai populāras. Tās mēdz dēvēt arī par „pērļu virtenēm”.

 

Cipari un burti no baloniem

Burts vai cipars, veidots no gaisa baloniem, ir izplatīts svētku noformējuma elements. Šādi var izveidot gan jubilāra vārdu, gan kompānijas nosaukumu, kā arī uzrakstīt apsveikumu, un tas neapšaubāmi izgreznos jums tuvo cilvēku svētkus.

 

Sirdis, gredzeni un kāzu gulbji no baloniņiem

Kāzu noformējumam tradicionāli izmanto sirdis, gredzenus un gulbjus, kas simbolizē uzticību, mīlestību un mūžību. Šādas no baloniem veidotas figūras izskatās gan estētiskas, gan gaisīgas un arī pompozas. Tādēļ tieši tās parasti izmanto zāles fona noformējumam. Krāsu gamma ir visdažādākā.

 

Balons, kas uzsprāgst (pārsteigumu balons)

Pārsteigumu balons – balons, kas piepildīts ar maziem baloniņiem, kuru diametrs no 10 līdz 15 cm. Balonam pārsprāgstot, uz visām pusēm izlido mazi baloniņi, izraisot neviltotu klātesošo sajūsmu. Visbiežāk balonu piestiprina pie griestiem vai kolonnas, un svētku kulminācijas brīdī tas pārsprāgst.

 Ņemot vērā  jūsu vēlmes, balonus mēs piepildām: ar konfeti, serpantīnu, rožu ziedlapiņām, dekoratīviem ziediem, konfektēm, zīmītēm ar novēlējumu, loterijas biļetēm u.c. lietām.

 

 

Gaisa balonu palaišana un nolaišana

Ikvieni, arī vismazākie svētki ir ievērības cienīgs notikums, ja ir uzmanīga un mīloša sirds! Iepriecināt un pārsteigt tuvu cilvēku var arī ar gaisa baloniņiem, īpaši, ja to ir tik daudz, ka tā vien gribas pacelties gaisā kopā ar tiem, taču... Bet, ja nav vēlēšanās šķirties no tiem, mēs varam sarīkot gaisa balonu nolaišanas akciju, un  mazie baloniņi viegli un liegi jūs apņems no galvas līdz kājām. Šie mirkļi būs neaizmirstami!

 

 

SVARĪGI. Katrs, kas kā dāvanu būs saņēmis ar hēliju pildītu balonu, vēlēsies, lai tas saglabātos pēc iespējas ilgāk. Varat neraizēties par jūsu baloniņu lidojuma laiku, mēs tos apstrādāsim ar speciālu sastāvu, tādējādi baloniņu lidojuma laiks palielināsies vairākas reizes un arī to izskats saglabāsies ilgāk.Dalīties:


Man patīk:
TOP