KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Noformējums ar gaisa baloniem

 

Automašīnas noformējums

 

Populārākie notikumi, kas asociējas ar speciālu automašīnas noformējumu, – kāzas, bērna piedzimšana, kristības, kā arī automobiļa dāvinājums.

 

Šādos gadījumos kopā ar gaisa baloniem mēs izmantojam lentes, bantes, tillu, pušķus un, protams, dzīvos ziedus. Mašīnas dekorēšanai tiek veidoti attiecīgajiem svētkiem atbilstoši rotājumi no baloniem: knupīši, grabuļi, margrietiņas, figūras un citi rotājumi.

 

 Dzimšanas diena – noformējums ar baloniem

 

Vai var iedomāties dzimšanas dienu bez baloniem, tortes un pārsteiguma?

Noformējums ar gaisa baloniem – lieliska dāvana dzimšanas dienā. Gaisa baloni iepriecina kā pieaugušos, tā arī bērnus. Izdarot šādu izvēli, jūs varēsiet ne vien skaisti izrotāt telpu, bet arī pārsteigt jubilāru ar neparastu dāvanu.

Krāšņa gaisa balonu buķete, ko kurjers piegādās tieši uz jubilāra biroju, skolu vai mājām, oriģināla un neaizmirstama dāvana!

Jūs vēlaties sagādāt pārsteigumu savam bērnam un pārvērst svētkus pasakā? Ar gaisa baloniem piepildīta bērnistaba patiesi izraisīs jūsu bērna sajūsmu!

 

Klauni, tortes, baloni-pašgājēji (soļojošas figūras no folijas baloniem), dziedoši un muzicējoši folijas baloni, arkas no gaisa baloniem, hēlija virtenes, folijas baloni, ar hēliju pildīti baloniņi, figūras un kompozīcijas no gaisa baloniem, cipari, vārdi un uzraksti, veidoti no gaisa baloniem, balonu palaišana debesīs vai gluži otrādi to nolaišana zemē svētku dienā radīs brīnumainu iespaidu. Turklāt svētku noslēgumā, patīkami pārsteidzot visus klātesošos, gaisā uzsprāgs „pārsteigumu balons”, apberot viesus ar maziem baloniņiem, konfeti un serpantīnu, kā arī negaidītām dāvanām.

 

Padariet savus svētkus brīnumainus un krāšņus, un šo dzimšanas dienu jūs un jūsu viesi  atcerēsies visu gadu!

 

Bērnu svētki – noformējums ar baloniem

 

Jūs vēlaties pārsteigt savu bērnu un padarīt svētkus patiešām pasakainus?

Noformējums ar gaisa baloniem – labākais veids, kā radīt spilgtu un neaizmirstamu svētku atmosfēru. Gaisa baloni pārvērtīs bērnu svētkus brīnumainā pasakā vai, piemēram, noslēpumu pilnā pirātu gājienā pēc apslēptajiem dārgumiem, savukārt balonu pilna istaba radīs īstu sajūsmu jūsu bērnā!

 

Smieklīgas figūras, veidotas no gaisa baloniem, gaisa balonu pušķi strūklakas, soļojošas figūras no folijas baloniem, cipari, vārdi, no gaisa baloniem veidoti panno, ar hēliju pildīti baloniņi, folijas baloni ar apsveikumu vai kā pasaku vai multfilmu varoņi, muzicējoši folijas baloni, bet pasākuma izskaņā –„pārsteigumu balons”, kas bērnus apbērs ar negaidītām dāvanām vai ar daudziem maziem baloniņiem, konfektēm, konfeti un serpantīnu, būs negaidīts un patīkams svētku noslēgums.

 

  Skolas svētki – noformējums ar baloniem

 

Skolas svētki – 1. septembris, pēdējais zvans, izlaidums, Skolotāju diena, skolas jubileja, rudens, pavasara un citi svētki. Tie ir notikumi, kas ilgst neilgi, bet kuri paliek atmiņā uz visiem laikiem.

Noformējums ar gaisa baloniem par svētkiem padarīs gan pirmo zvanu, gan atvadas no skolas.

Bet krāšņa gaisa balonu buķete, ko no pateicīgajiem audzēkņiem kurjers piegādās skolotājam tieši uz klasi vai uz direktora vai mācību daļas vadītāja kabinetu, būs patiešām oriģināla un neaizmirstama dāvana!

Izmantojot noformējumu ar gaisa baloniem, mēs skaisti izgreznosim jūsu svētkus, akcentējot šī pasākuma neatkārtojamību un svinīgumu.

Formu, izmēru un krāsu bagātība, ko var panākt, izmantojot gaisa balonus, neparastā veidā izcels šīs dienas nozīmīgumu un pārvērtīs jebkuru skolas aktu zāli, foajē vai klasi. Piešķiriet realitātei brīnuma garšu!

 

 Korporatīvi pasākumi – noformējums ar baloniem

 

Vai zināt, kādēļ firmas iegriežas pie mums?

Pirmkārt, noformējums ar gaisa baloniem – efektīvs un nedārgs dekorācijas veids.

Otrkārt, šāds noformējums ļauj savienot šķietami nesavienojamo – svētku atmosfēras atbrīvotību ar stila diktēto nopietnību.

Un, treškārt, – tā ir iespēja izmantot gaisa balonus gan kā noformējuma elementus, gan dāvināt tos viesiem un apmeklētājiem, gan izmantot kā suvenīrus.

Kādu atmosfēru jūs vēlaties savam pasākumam? Jautru svētku atmosfēru? Nopietnu un solīdu? Mēs atradīsim jums piemērotāko variantu un atbilstoši jūsu svētku koncepcijai noformēsim telpas ar gaisa baloniem. Kā papildu elementus dekorācijai izmantosim dzīvos ziedus, audumu, kā arī dažādus jūsu pasākuma tematikai atbilstošus atribūtus.

 

Iestādes (veikala, skaistumkopšanas salona, fitnesa centra utt.) atvēršana  

 

 Ja jūs atverat jaunu veikalu, klubu, restorānu, skaistumkopšanas salonu, solāriju, fitnesa centru, sporta vai tirdzniecības centru, jūs, protams, pirmām kārtām vēlaties, lai apmeklētājiem paliktu prātā labs un spilgts iespaids par jūsu iestādes darbu, un šādā gadījumā jums, protams, neiztikt bez īpaša noformējuma – gaisa balonu virtenes vai arkas. Spilgtie, daudzkrāsainie baloni piesaistīs ne vien apmeklētāju uzmanību, bet radīs arī svētku atmosfēru.

 

Jūs rīkojat preču vai pakalpojumu prezentāciju?

 

 Gaisa baloni plaši tiek izmantoti reklāmas biznesā, bet tādi reklāmas elementi kā, piemēram, panno ar jūsu kompānijas logotipu, baloni ar zīmogu vai balonu palaišana gaisā vai liela skaita balonu nolaišana zemē padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu, un tas vēl ilgi būs sabiedrības un preses atmiņā, tādējādi sekmējot jūsu nospraustā mērķa īstenošanos.

 

Atlaides veikalos

 

Atklājot atlaižu sezonu savā veikalā, jūs bez šaubām vēlaties pievērst apmeklētāju uzmanību. Mēs piedāvājam no gaisa baloniem veidotu arku, virteni vai pušķi, jo tas ir labākais veids, kā piesaistīt pircēju uzmanību. Ēkas fasādes noformējums ar baloniem uzreiz krīt acīs un pamanāms jau pa gabalu. Savukārt telpas noformējums ar gaisa baloniem rada svētku atmosfēru un rosina apmeklētāju iepirkties.

 

Korporatīvie svētki – pats nozīmīgākais notikums ikvienai firmai

 

Korporatīvos svētkos kopā pulcējas visi darbinieki, lai dalītos iespaidos par sasniegto un apliecinātu panākumus. Šie svētki piepilda darbiniekus ar entuziasmu un rosina uz jauniem panākumiem, bet aplausi un kolēģu atzinība simbolizē vienu no ietekmīgākajiem spēkiem pasaulē.

Korporatīvu svētku un jubileju noformējumā mēs galveno uzmanību pievēršam tam, lai noformējuma elementos atkārtotos firmas nosaukums un logotips. Kādēļ? Tādēļ, ka jebkuras firmas svētki ir daudzšķautņains pasākums. Tajā ir gan kompānijas reklāmas elementi, gan komandu veidojošie elementi. Korporatīvā pasākumā jābūt nepārprotami skaidri redzamam, kurš ir sarīkojis šos svētkus. Turklāt svarīgi, lai to apzinātos ikviens zālē esošais darbinieks un viesis.

 

Izstādes

 

Katras kompānijas ekspozīcijai jābūt ne vien atpazīstamai, bet arī cieši saistītai ar konkrēto izstādi.

Ekspozīcijai jābūt pamanāmai jau pa gabalu. Izstādes dalībniekam jābūt pārliecinātam par to, ka apmeklētāji viņu pamanīs neatkarīgi no tā, cik lielu platību aizņem attiecīgā dalībnieka stends.

Gaisa baloni – viens no efektīgākajiem veidiem, kā pievērst uzmanību savam stendam. Spilgtas virtenes vai arkas, gaisa balonu kompozīcijas, ar hēliju pildītu balonu buķetes, lieli baloni ar firmas logotipu, apjomīgas figūras un panno, kas izstādes apmeklētāju uzmanību pievērš jūsu firmas unikālajam piedāvājumam, nepaliks nepamanīti, bet mazie baloniņi ar jūsu firmas zīmi – iespēja izmantot izstādi kā nopietnu reklāmas akciju.

 

Svētki– noformējums ar baloniem

 

 Valentīndiena, pavasara svētki, Mātes diena, Lieldienas, 18. Novembris, Lāčplēša diena, 8. marts vai 23. februāris, Helovīns, Ziemassvētki un Jaungads, Līgo...

Svētki taču ir jaukākais mūsu dzīvē. Mēs mīlam mūsu svētkus, varbūt tieši tāpēc simpātijas ir abpusējas un jau vairākus gadus svētku un karnevāla preču veikals «DEKORI» ir līderis fantastiski prasīgajā un neiedomājami kaprīzajā tirgū, kas gādā par labu noskaņojumu!

 

Kāzas – noformējums ar baloniem

 

Mēs esam atklājuši Kāzu noslēpumu un labprāt dalīsimies tajā ar jums! Ar ko sāksim?

Tiklīdz kā būsiet vienojušies par kāzu norises vietu, piezvaniet un mūsu dizaineris ieteiks jums vairākus kāzu norises vietas noformējuma variantus vai ieradīsies, lai tiktos ar jums kāzām paredzētajās telpās, jo ikvienai telpai taču piemīt tikai tai raksturīgas īpatnības.

 

 Izmantojot gaisa balonus, mēs skaisti noformēsim jūsu kāzas, akcentējot jūsu pirmās kopīgās dzīves dienas neatkārtojamību. Gaisa balonos ietvertā formu, izmēru un krāsu izsmalcinātība izcels šīs dienas nozīmīgumu un pārveidos jebkuru telpu – restorāna vai banketa zāli, piepilsētas māju, muižu, pili vai dzīvokli.

 

Viss – klasiskās sirdis vai simboliskie gredzeni, arkas, hēlija virtenes, dažādi pušķi, panno ar uzrakstu, automašīnas izgreznošana, balonu palaišana, pārsteigumu balons, jautrās līgavaiņa un līgavas figūriņas, gulbji un karietes – itin viss, meistarīgi izveidots no gaisa baloniem, padarīs jūsu svētkus par neaizmirstamiem. Savukārt uguņošana – gaisa balonu palaišana debesīs – būs lielisks noslēgums jūsu kāzām.

 

Piešķiriet realitātei burvības krāsas!
Telpu, automašīnas un vitrīnu noformējumam ar gaisa baloniem piedāvājam: sirdis, gredzenus, pārsteigumu balonus, pušķus no baloniem; sirds veida arkas, virtenes; dažādas no baloniem veidotas figūras: līgavainis un līgava, gulbji, kāzu kariete, bērnu tematikai piemērotas figūras un citas; ciparus, vārdus un uzrakstus; kā arī balonu nolaišanu vai palaišanu debesīs.

 

Mēs izvēlēsimies jums piemērotāko variantu un atbilstoši jūsu kāzu koncepcijai noformēsim telpas ar gaisa baloniem. Papildu dekorēšanai mēs varam izmantot dzīvos ziedus, audumu un dažādus kāzām piemērotus atribūtus: vāzes, pokālus ziediem vai svecēm, svečturus, spoguļstikla paliktņus galda rotāšanai un citus.

 Dalīties:


Man patīk:
TOP