KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Karnevāla tērps - Dzīvnieku kostīms

 

Karnevāla tērpi bērniem - Dzīvnieku masku tērpi - Karnevāla kostīmi ar dzīvnieku un putnu tematiku

Mūsu veikalos – svētku un karnevāla preču veikalos – «DEKORI» jūs vienmēr atradīsiet maskarādes un Jaungada kostīmus un tērpus bērniem un pusaudžiem ikvienai gaumei un visdažādākajiem pasākumiem – bērnu rītam, rudens ballei, izlaidumam, Jaungada, Ziemassvētku svinēšanai, pavasara vai rudens svētkiem, Helovīnam un citiem pasākumiem.

Kostīma komplekts:
cepurīte, veste, īsbikses un čībiņas
vai
cepurīte, apmetnis, svārki un čībiņas
vai
cepurīte, sarafāns, čībiņas
vai
kombinezons.

 Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi    Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi  Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi  Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi  Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi

 Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi       

 Karnevāla tērpi bērniem - dzīvnieku kostīmi       

        

        

 Piedāvājam karnevāla, Jaungada un maskarādes kostīmus un tērpus bērniem, karnevāla kostīmus ar pasaku un Disneja multiplikācijas filmu varoņu tematiku, kā arī dažādu profesiju kostīmus, tautastērpus un nacionālos kostīmus, kostīmus ar dzīvnieku, putnu, kukaiņu, augu un dārza iemītnieku tematiku – jūsu izvēlei: lapsa, pele, aita, zaķis, kaķis, vāvere, sēne, suns, ezis, pūce, žagata, stārķis, gailēns, cālēns, pīlēns, kazlēns, lācis, vilks, sivēns, briedis, alnis, taurenis, bite, mārīte,gailis, cālis, žagata, pūce, tauriņš, bite, klauns, ķipars, rūķis, sniegavīrs un citiem

Piedāvājam arī balles tērpus mazajām princesēm un citus krāšņus un tematiskus tērpus meitenēm no gada vecuma un augumā līdz 152 centimetriem. Tērpu krāsa: sarkana, rozā, gaiši zila, balta u.c. krāsas.

Zēniem piedāvājam dažādus svētku kostīmus, piemēram, SpiderMan, SpeedRacer, pirāta, kovboja, musketiera, karaļa, bruņinieka, Petruškas, Buratīno, klauna, rūķa, sniegavīra un citus kostīmus. 

Mūsu piedāvājumā, protams, ir arī atbilstošas preces maskarādei un karnevālam: maskas, parūkas, mices, platmales, visdažādākās stīpiņas, antenas un porolona austiņas, aksesuāri un rotas, kā arī cepurītes un astes dzīvniekiem un citas karnevālam un maskarādei piemērotas preces.

  Sīkāku informāciju par kostīmiem un tērpiem, 
kā arī to izmēriem varat saņemt  mūsu veikalā "DEKORI".

 Mājas lapā nav attēloti visi musu veikalā pieejamie kostīmi. 
Preču sortiments veikalā var būt atšķirīgs. Arī, mājaslapā ir aplūkojami ne visi veikalā pārdošanā esošie kostīmi.
 Dalīties:


Man patīk:
TOP