KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Bērnu karnevāla kostīmi un kleitas

 

Mūsu veikalos – svētku un karnevāla preču veikalos – «DEKORI» jūs vienmēr atradīsiet maskarādes un Jaungada kostīmus un tērpus bērniem un pusaudžiem ikvienai gaumei un visdažādākajiem pasākumiem – bērnu rītam, rudens ballei, izlaidumam, Jaungada, Ziemassvētku svinēšanai, pavasara vai rudens svētkiem, Helovīnam un citiem pasākumiem.

Karnevāla, maskarādes un Jaungada kostīmi un tērpi ir ne tikai svētku apģērbs, tie ir arī garantija lieliskam jūsu bērna noskaņojumam. Uzvelkot šādu kostīmu vai tērpu, bērns pārvēršas, uz brīdi it kā kļūst cits, piemēram, puisēns musketiera tērpā jutīsies kā drosmīgais D`Artanjans, bet meitene garā kleitā – kā princese.


       

        

        

        

      

         

 

Noma, Rīga, Latvija, īre, Kostīmi bērnu pasākumiem  Noma, Rīga, Latvija, īre, Kostīmi bērnu pasākumiem  Speciālā kolekcija vecmeitu un vecpuišu ballītēm,Speciālā kolekcija Ziemassvētkiem  Speciālā kolekcija vecmeitu un vecpuišu ballītēm,Speciālā kolekcija Ziemassvētkiem  Karnevāla tērpi bērniem

 Jūsu svētkiem oriģinālus tematiskus un karnevālu kostīmus un kleitas   Jūsu svētkiem oriģinālus tematiskus un karnevālu kostīmus un kleitas   Ballīšu tērpi un aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem  Ballīšu tērpi un aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem  Ballīšu tērpi un aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem

 Kostīmi bērnu pasākumiem; Karnevāla tērpi bērniem  Kostīmi bērnu pasākumiem; Karnevāla tērpi bērniem  . Dzīvnieku masku tērpi. Bērnu maskas; Jaungada kostīmi. Dzīvnieku masku tērpi. Bērnu maskas; Jaungada kostīmi  . Dzīvnieku masku tērpi. Bērnu maskas; Jaungada kostīmi

 

Piedāvājam karnevāla, Jaungada un maskarādes kostīmus un tērpus bērniem, karnevāla kostīmus ar pasaku un Disneja multiplikācijas filmu varoņu tematiku, kā arī dažādu profesiju kostīmus, tautastērpus un nacionālos kostīmus, kostīmus ar dzīvnieku, putnu, kukaiņu, augu un dārza iemītnieku tematiku – jūsu izvēlei: lapsa, pele, aita, zaķis, kaķis, vāvere, sēne, suns, ezis, pūce, žagata, stārķis, gailēns, cālēns, pīlēns, kazlēns, lācis, vilks, sivēns, briedis, alnis, taurenis, bite, mārīte.

Piedāvājam arī balles tērpus mazajām princesēm un citus krāšņus un tematiskus tērpus meitenēm no gada vecuma un augumā līdz 152 centimetriem. Tērpu krāsa: sarkana, rozā, gaiši zila, balta u.c. krāsas.

Zēniem piedāvājam dažādus svētku kostīmus, piemēram, SpiderMan, SpeedRacer, pirāta, kovboja, musketiera, karaļa, bruņinieka, Petruškas, Buratīno, klauna, rūķa, sniegavīra un citus kostīmus. 

Mūsu piedāvājumā, protams, ir arī atbilstošas preces maskarādei un karnevālam: maskas, parūkas, mices, platmales, visdažādākās stīpiņas, antenas un porolona austiņas, aksesuāri un rotas, kā arī cepurītes un astes dzīvniekiem un citas karnevālam un maskarādei piemērotas preces.

  Sīkāku informāciju par kostīmiem un tērpiem, 
kā arī to izmēriem varat saņemt  mūsu veikalā "DEKORI".

 Mājas lapā nav attēloti visi musu veikalā pieejamie kostīmi.
Preču sortiments veikalā var būt atšķirīgs. Arī, mājaslapā ir aplūkojami ne visi veikalā pārdošanā esošie kostīmi.

 Dalīties:


Man patīk:
TOP