KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Prezidija galda un aizmugurējās sienas (aiz jaunlaulāto pāra) noformējums

Prezidija galda un aizmugurējās sienas (aiz jaunlaulāto pāra) noformējums
 

 

Prezidijs vai jaunā pāra galds ir centrālais banketa zāles elements. Tā noformēšanai ir jāpievērš īpaša uzmanība, taču tam ir jāturpina un jāatkārto kopējā svinību tematika, tajā pašā laikā vizuāli atdalot to no viesu galdiem.

Jaunlaulāto prezidija noformēšana paredz ne tikai viņu galda noformēšanu, bet arī visa ansambļa veidošanu, kas ir apkārt līgavai un līgavainim. Tā ir arī jaunā pāra aizmugure. Aizmugure un prezidijs veido vienotu kompozīciju un uztur vienotu kāzu pasākuma stilu.

Prezidijs, kas ir izrotāts ar ziedu kompozīcijām, izskatās ļoti romantiski un maigi. Ziedus var kombinēt ar svecēm, statuetēm, lentēm un mežģīnēm, ieturot mēru rotājumu daudzumā un koncentrācijā. Kompozīcijas toņiem ir jāsakrīt ar visu kāzu noformēšanas stilu un krāsām, savukārt viņu forma var arī atšķirties. Galvenais ir izturēt vienoti stilu visā pasākuma noformēšanā.

Prezidija noformēšanai nedrīkst ierobežot laiku, spēkus un resursus, jo tieši šis fons visbiežāk parādīsies jaunā pāra fotogrāfijās no pasākuma laika. Kvalitatīvi, profesionāli un ar gaumi izpildīta jaunā pāra galda noformēšana vēl ilgus gadus priecēs ģimeni skaistās fotogrāfijās.

 

Pateicoties individuālajai pieejai katram klientam, mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt pasākuma noformēšanas variantus, kas derēs katra klienta budžetam. Katru projektu mēs uzņemamies ar lielu atbildību, novērtējam kvalitāti un mūsu reputāciju. Noformējam pasākumus RĪGĀ, JŪRMALĀ, SAULKRASTOS, SIGULDĀ, JELGAVĀ u.c. Latvijas pilsētās.

Apmeklējiet mūsu dekora un floristikas studijas ‘DEKORI” nodaļu,
mēs savukārt palīdzēsim pieņemt lēmumu
un piedāvāsim BEZMAKSAS konsultāciju, kā noformēt Jūsu pasākumu.Dalīties:


Man patīk:
TOP