KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Кāzas - noformēšana ar gaisa baloniem


  Kāzu noformējums ar baloniem. Ar ko lai sāk?Kā Jūs tikai izvēlējāties kāzu svinību vietu, uzreiz zvaniet un mūsu dizaineris pilnīgi bezmaksas piedāvās  Jums dažādus noformējuma variantus, vai atbrauks pie Jums  uz izvēlēto vietu, kur notiks svinības , tāpēc, ka katrai zālei ir savas īpašības un nianses.

Ar gaisa balonu palīdzību, mēs varēsim uztaisīt skaistu noformējumu priekš Jūsu kāzām un atzīmēt šo dienu kā svarīgāko dienu Jūsu dzīvē. Formu izsmalcinātība, izmēri, krāsas, domu lidojums gaisu balonos, neaprakstāmi atzīmēs Jūsu dienas svarīgumu un jebkura restorāna zāle, privātmājas vai dzīvokļa izskats kļūs pasakaini neatpazīstams.


Klasiska sirds vai simboliskie gredzeni no baloniem, arkas, hēlija ķēdes, daudzveidīgi pušķi, panno ar uzrakstiem, automašīnas noformēšana, balonu palaišana, balons-pārsteigums, jocīgi līgavas un līgavaiņa figūriņas, gulbji, mākslīgi sastādītie no gaisa baloniem, pārvērtīs jūsu svinības par neaizmirstamu pasaku. Bet fejeriskā balonu palaišana debesīs kļūs par burvīgu jūsu kāzas finālu.

 
Sniegsiet realitātei burvības pazīmes!!!

  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika    Кāzas - noformēšana ar gaisa baloniem  Кāzas - noformēšana ar gaisa baloniem  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika

  Кāzas - noformēšana ar gaisa baloniem    Кāzas - noformēšana ar gaisa baloniem  kāzas_ziedu dekori aiz jaunlaulātajie_ziedu kompozīcijas statīvos_Kāzu floristika

 

Piedāvājam telpu, mašīnu, vitrīnu noformējumu ar gaisa baloniem:

Sirdis, gredzeni, balons – pārsteigums, pušķi no baloniem
Arkas sirds veidā, vītnes
Figūras no gaisa baloniem: līgava un līgavainis, gulbji, kā arī bērnu tēmas un daudzi citi
Cipari , vārdi un uzraksti
Konfeti- oriģināla un nav bīstama alternatīva pirotehnika.Dalīties:


Man patīk:
TOP