KĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ

1 Autorizēties vai reģistrējies
2 Izvēlieties un ievienojiet preci/es iepirkumu grozam
3 Noformēt un apstiprināt pasūtījumu

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam uzrakstīt uz e-pastu: info@dekori.lv


DARBA LAIKS

Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām: no 10.00 līdz 21.00

Arka kāzās – noformējums, īre un noma

Kāzu arka ir dekoratīvs elements, kas tiek ļoti bieži izmantots lai noformētu kāzu pasākumus.
 

Kāzu arka ir lielisks izbraukuma ceremonijas rotājums, ka arī palīdz izcelt jaunā pāra galdu svētku banketā un var kļūt par skaistu foto zonu jūsu pasākumā.

Pie mums jūs varat pasūtīt nomai kāzu arkas un arī baltus soliņus. Arkas var būt dažāda izmēra un atšķirīgas formas. Par universālām tiek uzskatītas arkas, kas ir veidotas no metāla vai koka detaļām, šīs detaļas kalpo par pamatu dekora piestiprināšanai. Tieši dekors padara kāzu arku par unikālu pasākuma elementu.

Kā dekoru izmanto tekstilu, lentes, dzīvos un mākslīgos ziedus, gaisa balonus. Var izveidot arku no dzīvajiem ziediem un zaļumiem, bet var izmantot tikai dažādu faktūru un krāsu audumus. Izsmalcināti un stilīgi izskatās arkas, kas ir dekorētas ar ziediem, apvienojot tos ar audumu drapējumiem.

Kāzās arku var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus tām svaigā gaisā. Ja jūs vēlaties izmantot arku pie dabas, mēs parūpēsimies par konstrukcijas izturību, tās stabilitāti un drošiem dekora stiprinājumiem.

Arka nav vienīgais kāzu noformēšanas veids. Tās vietā var izmantot durvis, kolonnas, augstus statīvus vai plauktiņus ar ziediem u.c. Galvenais, lai risinājums atbilstu jūsu svētku pasākuma koncepcijai.

Ja jums ir radušies kādi jautājumi vai jūs vēlaties saņemt konsultāciju par jūsu svētku pasākuma noformēšanu vai dekorēšanu, ka arī vēlaties apskatīt pieejamo tekstilu, aprīkojumu vai dekoru, sazinieties ar mums jebkādā jums ērtā veidā un mūsu dekoratori ar lielāko prieku satiksies ar jums mūsu ofisā Rīgā, pēc adreses Krāslavas iela 21. Noteikti vienojieties par tikšanos iepriekš.

Pateicoties individuālajai pieejai katram klientam, mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt pasākuma noformēšanas variantus, kas derēs katra klienta budžetam. Katru projektu mēs uzņemamies ar lielu atbildību, novērtējam kvalitāti un mūsu reputāciju. Noformējam pasākumus RĪGĀ, JŪRMALĀ, SAULKRASTOS, SIGULDĀ, JELGAVĀ u.c. Latvijas pilsētās.

 

Apmeklējiet mūsu dekora un floristikas studijas ‘DEKORI” nodaļu, 
mēs savukārt palīdzēsim pieņemt lēmumu 
un piedāvāsim BEZMAKSAS konsultāciju, kā noformēt Jūsu pasākumu.Dalīties:


Man patīk:
TOP